I'm back

13. december 2012 at 1:13 | Angie |  Diary


(Ta fotka se sem nehodí, ale to je mi fuk. :))

Pěkně to tu vedu, že?

Nějak absolutně nestíhám, ale to není u mě novinka. Navíc teď jsem byla nemocná. Celkově asi skoro 2 měsíce, ale zezačátku jsem se léčila antibiotiky a chodila do školy. Pak to dopadlo tak, že jsem byla v nemocnici a celý listopad jsem nebyla ani jednou ve škole. Mám spoustu dopisování, učení a mám pocit, že mi z toho praskne lebka. Nadopovala jsem se energeťákem (vlastně dvěma), abych udržela alespoň jedno oko otevřené, a mám tu ještě 2 na zítra (uh eh…na dnes) do školy. Ale je to chyba. Moc tohle nepiju a už vím proč. Jsem po tom hrozně roztěkaná a nemůžu se soustředit, což bych teď potřebovala, když se musím učit.

Nevím, jak to zvládnu dneska ve škole. Potom poletím domu, odnést věci a hned na to mizím k mamce, abych tam něco málo uklidila, když mi má přijet přítel. (Abyste chápali. Vždy, když mi na víkend přijede, tak jsme u mámy v domku. V bytě kde bydlím se ségrou a jejím přítelem by nebylo žádné soukromí a místo na spaní.) A než se od mamky vykopu, tak bude beztak večer a já pojedu další bezesnou noc, ale budu doufat, že si aspoň 4 hodiny uškubnu na spánek. Pak přežiju dalších 7 hodin ve škole a po škole půjdu k mámě, kde bych se teoreticky mohla vyspat, protože přítel většinou přijíždí až kolem půl 7. Jen doufám, že zrovna teď nepřijede o několik hodin dřív nebo může počítat s tím, že i když jsme se neviděli měsíc, tak mu usnu v náruči.

A jak má člověk v tomhle hektickým období myslet na správnou stravu, sport (který ještě teď dělat nesmím) a snažit mít, co nejméně stresu? Pak se můžu divit, že mi váha skáče nahoru a dolů. A k tomu tu jsou Vánoce. K těm se momentálně vyjadřovat opravdu nebudu, jinak bych musela být velmi naštvaná.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.