December 2012

Merry Xmas

24. december 2012 at 23:44 | Angie |  Diaryzumail.cz - čtení emailů

17. december 2012 at 22:12 | Angie
Dělám to taky. Reklamy mi chodí do emailu běžně, tak proč si za ně nenehat platit, že? Navíc zumail je solidní a neokrádá lidi. Tak do toho!

Vytvoř si účet na ZUmailu, přejdi na bezpečné přihlašování přes mojeID, získej 200 Kč a začni vydělávat další zajímavé částky. U nás nikdy neplatíš, jen vyděláváš!

-ZUMAIL.CZ-


Just me in my world (water photoshoot #1)

13. december 2012 at 1:37 | Angie |  Diary
To byste nečekali, že tu budu ještě jednou dneska, že? Jsem netrpělivá se předvést se svými fotkami. I když na FB jsem se s nimi předvedla už dosti, ale snad to neuškodí hodit to i sem.

Nafotila je super fotografka z fotolike.cz - Kateřina P. a musím říct, že to byla chudák, protože co já jsem se jí naotravovala, co všechno jsem chtěla, aby udělala. Ujasním jednu věc, je to moje teta, ale ona to nemá ráda, takže je to prostě Katka. :D

No a bylo to focené na začátku října, takže chvilkami celkem kosa. A já musím zaklepat, že jsem nechytla nic na močáku jak jsem se tak máčela v té ledové vodě (mamka mi tvrdí, že ty 2 měsíce jsem byla nemocná kvůli těmhle fotkám, asi má pravdu ale já byla nemocná s něčím jiným, takže asi ne), ale musela to protrpět i fotografka, takže jsem v tom nebyla sama. Ségra se sestřenkou očumovaly na břehu a předváděly pózy, jak se mám nastavit. To se jim lehko řekne, když se na vás lepí ledové šaty, že jo. Anebo mě pak fotily (ale jen na mobil), když jsem měla vršek šatů dole. Správně ta fotka má být focená zezadu, ale ty dvě čůzy si mě fotily zepředu, tak doufám, že mě tím někdy nebudou vydírat. :D


I'm back

13. december 2012 at 1:13 | Angie |  Diary


(Ta fotka se sem nehodí, ale to je mi fuk. :))

Pěkně to tu vedu, že?

Nějak absolutně nestíhám, ale to není u mě novinka. Navíc teď jsem byla nemocná. Celkově asi skoro 2 měsíce, ale zezačátku jsem se léčila antibiotiky a chodila do školy. Pak to dopadlo tak, že jsem byla v nemocnici a celý listopad jsem nebyla ani jednou ve škole. Mám spoustu dopisování, učení a mám pocit, že mi z toho praskne lebka. Nadopovala jsem se energeťákem (vlastně dvěma), abych udržela alespoň jedno oko otevřené, a mám tu ještě 2 na zítra (uh eh…na dnes) do školy. Ale je to chyba. Moc tohle nepiju a už vím proč. Jsem po tom hrozně roztěkaná a nemůžu se soustředit, což bych teď potřebovala, když se musím učit.

Nevím, jak to zvládnu dneska ve škole. Potom poletím domu, odnést věci a hned na to mizím k mamce, abych tam něco málo uklidila, když mi má přijet přítel. (Abyste chápali. Vždy, když mi na víkend přijede, tak jsme u mámy v domku. V bytě kde bydlím se ségrou a jejím přítelem by nebylo žádné soukromí a místo na spaní.) A než se od mamky vykopu, tak bude beztak večer a já pojedu další bezesnou noc, ale budu doufat, že si aspoň 4 hodiny uškubnu na spánek. Pak přežiju dalších 7 hodin ve škole a po škole půjdu k mámě, kde bych se teoreticky mohla vyspat, protože přítel většinou přijíždí až kolem půl 7. Jen doufám, že zrovna teď nepřijede o několik hodin dřív nebo může počítat s tím, že i když jsme se neviděli měsíc, tak mu usnu v náruči.

A jak má člověk v tomhle hektickým období myslet na správnou stravu, sport (který ještě teď dělat nesmím) a snažit mít, co nejméně stresu? Pak se můžu divit, že mi váha skáče nahoru a dolů. A k tomu tu jsou Vánoce. K těm se momentálně vyjadřovat opravdu nebudu, jinak bych musela být velmi naštvaná.