June 2012


Black Veil Brides (15. 06. 2012 - Praha)

28. june 2012 at 15:14 | Angie |  Diary
Je ráno a já se probouzím s bolestí hlavy. Následně zjišťuji, že mám teplotu a zachumlávám se opět do peřiny. Proč zrovna dneska? Vždyť mám jet za pár hodin do Prahy na ten koncert. Sakra! Tak jo, nikam nejedu. Je mi fakt špatně. A s touhle myšlenkou usínám.


Jenže můj mozek mě nenechá na pokoji a o hodinu později mě budí s nadávkami, že do Prahy musím. A pak mi dojde proč. Naše stránky dělaly soutěž o lístky a já jsem předávající. Když mi to dojde, tak jenom úpím. Lehám opět do postele s horkým čajem a s vitamíny v podobě ovoce. Beru tablet do ruky a hledám spoje od 11 ráno do XY hodin odpoledne. Pak zjišťuji, že jsem si nesehnala dostatek peněz na cestu. Začínám opět s chutí nadávat. Píšu mamce jestli mě založí a naštěstí odepisuje, že jo.

Jsou 3 hodiny odpoledne a já se řítím k mámě. Ta mi dává peníze a letím na bus. Nečekaně zase nestíhám. Autobus mi jede za 10 minut a cesta na autobusák trvá normální chůzí 20 minut. Začíná mě bodat v boku, ale já se nevzdávám a zrychluji tempo. Vzpomněla jsem si, co mi kdysi trenér říkal o píchání v boku. Špatné dýchání. Snažím se tedy lépe dýchat. Už se blížím k autobusáku a vidím, že autobus je už na mém stanovišti. Dobíhám ho akorát, když nastoupil poslední cestující. Ještě nevydýchaná říkám, kam jedu. Pan řidič se na mě soucitně usmál a podává mi jízdenku. Sedám si dopředu, protože vzadu moc místa není. Sundávám se sebe všechny svršky, protože mi začíná být abnormální horko. Pot mi stéká po obličeji, takže beru do ruky kapesníčky a pokouším se ho nenápadně setřít z obličeje. Stejně mám pocit, že mě všichni pozorují. Ještě doopravit make-up a konečně jsem v pořádku připravená na cestu. V duchu nadávám, že jsem si zapomněla vzít pití. To by teď bodlo.


anotace - The Indigo Spell [Bloodlines #3]

20. june 2012 at 13:53 | Angie |  News from the world of books, movies and so on.
Byla zveřejněna anotace na 3 díl k Pokrevní linii - http://vampireacademy.wikia.com/wiki/The_Indigo_Spell

Sydney je nucená jít do úkrytu s morojskou princeznou Jill a jejím strážným Eddiem, přítelem Adrianem Ivashkovem a Morojskou královnou: Vasilisou Dragomir a její strážkyní Rose Hathaway. Věci se mění, když je Sydney zabita skupinou Strigolů a její magické schopnosti má i jako duch. Může Adrian a Vasilisa spolu s jejich duchovními silami zachránit Sydney, než bude příliš pozdě?

EDIT: Diskutuje se, že tahle anotace je fake. Takže budeme muset počkat, protože ani Richelle se k tomu nevyjádřila.

Bloodlines Book 3: The Indigo Spell

15. june 2012 at 2:58 | Angie |  News from the world of books, movies and so on.

Před pár minutami bylo na FB zveřejňeno pár informací ohledně třetího dílu spinn-off VA. A to díky tomu, že skupinu "lajklo" 25 000 lidí...


Třetí díl ze série Bloodlines se jmenuje The Indigo Spell a vyjde v USA a Austrálii 12. ledna 2013.

První odstavec z třetího dílu:

Nebylo to poprvé, kdy jsem byla vytažena z postele na rozhodující misi. Bylo to však poprvé, kdy jsem byla podrobena takovému osobnímu výslechu.
"Jsi panna?"

Paranoia

10. june 2012 at 15:43 | Angie |  Fiction

‎"Paranoia je jiné slovo pro dlouhověkost." Teď to byla citace AB. Škoda, že tahle pravda u mě fungovat nebude. Buď mě zabije ve spánku a nebo mi otráví jídlo. To je vlastně jedno, protože efekt to bude mít stejný - budu mrtvá. Doufám, že to alespoň bude až po koncertě BVB. Nemám ráda, když se poserou věci na které se těším.


Kiss the Dead (Anita Blake, Vampire Hunter)

9. june 2012 at 1:04 | Angie |  News from the world of books, movies and so on.

Tento týden vyšel 21. díl ze série Anita Blake s názvem Kiss the Dead.
Tady si můžete přečíst první dvě kapitoly v EN.
http://www.amazon.com/Kiss-Anita-Blake-Vampire-Hunter/dp/0425247546

The Golden Lily Excerpt

8. june 2012 at 4:03 | Angie |  News from the world of books, movies and so on.
Zveřejněny první dvě kapitoly. The Golden Lily (VA II - 2 .díl)
http://richellemead.com/excerpt/excerpt19.htm


Strawberries

4. june 2012 at 10:29 | Angie |  Diary
Nejsou kupované, ale z naší zahrádky. :D

Ne, to jsem nedělala já. Ale mamka. :)HOT or NOT?

4. june 2012 at 1:11 | Angie
Říkám si, že ještě kouknu na otočku na scene-core.blog.cz a když se načetla stránka, tak jsem dostala šok. Než mi to docvaklo, že jo.
Na blogu je tzv. Hot or Not. Může se tam přihlásit kdokoliv. Není to omezené na scene, takže jsem do toho šla. Pošlou se fotky (+ fotka kde je osoba s ručně napsaným názvem blogu, to kvůli fakeům), něco málo o sobě a je to. V mém případě něco více.

Datlovala jsem to v noci. Druhý den jsem psala praktickou maturitu a já se potřebovala učit. Jenže se nebudu učit několik hodin v kuse že. V pauzách jsem si psala profil o sobě a občas se rozepala - nečekaně.

Chudák Maaya. Poslala jsem jí milion fotek - promiň. A neproklínej mě. To se nedělá. :D Nakonec jsem nějaké spojila v jednu a některé smazala a i tak jich je dost. Najdete mě tam namalovanou. Jednu bez makeupu, s mojí nejlepší kamarádkou atd. To jsem měla asi napsat k tomu. TO je ta fotka. Nejsem ta blondýna - to je Vee. A TADY
jsem ta třetí. Ač tam vypadám obyčejně, tu fotku miluju. První je sestra, druhá a poslední jsou sestřenice.

Zase se dostávám k tomu, že se rozepisuju. Přitom to měl být článek o 2 větách s odkazem. Achjo.

Jestli se chcete o mě něco dozvědět, tak šup sem -> http://scene-core.blog.cz/1206/hot-or-not-angie-hathaway
A nezapomeňte komentář - jakýkoliv - kladný nebo záporný. To je na Vás.


ANGIE