(not) guilty pleasures

29. may 2012 at 20:47 | Angie |  Fiction
Procitám z tvrdého spánku a přemýšlím kolik je hodin. Bože, jsem tak líná najít telefon a podívat se. Mimochodem, co to je za zvuk? Asi halucinace. Přeci jen jsem byla včera slavit a možná jsem to přehnala s alkoholem. Třeba jsem si při příchodu domů zapnula televizi a zapomněla ji vypnout. Něco je stejně špatně. Ten zvuk je živější. Otvírám oči a mžourám do slunečného dne. No dobře, televize je vypnutá a pravděpodobně to nejsou ani sousedi, protože ten mlaskavý zvuk a sténání přichází z koupelny. Opatrně se zvedám, to jen pro případ, že bych měla kocovinu. Naštěstí můj mozek je stále na stejném místě. Dívám se na hodiny a zírám na čas. Teprve pět hodin ráno? To je snad vtip. Takže spím 4 hodiny. Super. Navíc už vím, komu můžu poděkovat za vzbuzení. Moje starší sestřička je zase neohleduplná a mě to leze pěkně na nervy. Proč není schopná pochopit, že to její šu*ání by mohlo někoho pohoršovat? Samozřejmě, nejsem žádná puritánka, ale proč nemohla alespoň zavřít dveře od pokoje? Od čeho asi tak jsou, že?

Opět si lehám do postele a zavírám oči, protože slyším, jak se sestra se svým milencem přesouvají do vedlejší místnosti a já rozhodně nechci být přistižena, že jsem šmírák, i když nechtěný. Jedou další kolo. Ach né, zasténám. Neříkám, že chlapík nemá výdrž, protože docela jo, ale momentálně je mi to jedno. Prosím, prosím ať už je konec. Potřebuju ještě pár hodin spánku.

O pár hodin později.

"Hele ségra, příště trochu ztlumit anebo zavřít dveře, dík", mluvím.

"Hm", odpovídá ledabyle.
Tak jo, ona se o tom nechce bavit. Mně se taky moc nechce, ale jestli to bude i příště, tak už se vážně neudržím a něco na ně zařvu. Příště…i když doufám, že žádné příště nebude.
Nebo bych mohla udělat něco mnohem lepšího. Pozvu sem pár svých přátel mužského pohlaví a ségra uvidí vlastně jen uslyší, jak to její mladší sestřička umí roztočit. Rozdejchala by takovou pomstu? Uvidíme. S úsměvem odcházím z místnosti.


 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.