Casting & books

2. october 2011 at 21:30 | Angie |  Diary
Dneska jsem byla v Praze s mamkou na castingu "Jste to co jíte." Ne, že bych to nutně potřebovala, že jo. Ale mamka by sama nejela.
Přijeli jsme tam v deset. Od tolika to začínalo. Vyplnila se přihláška pokud se to neudělalo už dřív přes počítač. Dostalo se číslo a čekalo. Ještě k tomu fotili lidi s číslama, aby ty fotky mohly hodit k vyplněným dotazníkům.
Ti co vybírali...bylo jich asi 4 + fotograf, kameraman a zvukař (ten byl fakt sexy chlap :D) byli v jiné místnosti, ale byla celá prosklená, takže jsme je tam viděli. Brali si k sobě ty lidi některý na deset minut některý klidně i na dvacet. Jenom s nimi mluvili. Proč chtějí do toho jít a tak...kolem jedenáctý bylo takový oficiální přivítání. Venku na takovým velkým molu (ve Žlutých lázní). Pak začalo něco mega trapnýho. Pustili písničku a řekli, že máme tancovat a natáčely nás. :D Pak se ještě natáčeli nějaké kravinky...no pak začalo znovu to "mluvení" s přihlášenými. A to je ta nejnudnější věc ze všech. Tak sem mamce řekla, že si jdu sednou k baru...kde jsem skončila s mojitem a pěkným barmanem na chvilkový pokec. Měly jsme číslo 34 a dostali jsme se na řadu až po čtvrtý hodině. Všem zúčasněným se ozvou do měsíce jestli je vybrali.

Ledová káva (normální kafe fakt nepiju)
Mojito
Nějaké to natáčení s přihlášenými
Řecký salát. Mňam.

Na Václaváku jsem si zašla do levných knih s tím, že si koupím jednu knihu. Hm najednou jsem jich v ruce držela pět a nemohla se rozhodnout. Díky bohu, že jedna nestojí tak dvě stě jinak bych byla vážně v háji. No a u pokladny jsem si ještě vybrala krásný prstýnek. Heh. :D

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.