October 2011

Live chat with Patch Cipriano

27. october 2011 at 2:57 | Angie |  News from the world of books, movies and so on.
Právě těď je chat s Drewem Doyonem. Je to představitel Patche. (Hush, Hush série)

Chat zde: http://www.fallenarchangel.com/live-chatSilence (Hush, Hush #3) [Becca Fitzpatrick]

23. october 2011 at 15:57 | Angie |  I've read
Název: Silence
Autor: Becca Fitzpatrick
Série: Hush, Hush
Díl ze série: 3.
Počet stran: 438
Datum vydání: 4. 10. 2011 (v Česku ještě nevyšlo)
Anotace: Skřípot mezi Patchem a Norou je už v této knize. Měly by překonat tajemství protkána v Patchovi temné minulosti ... překlenout dva nesmiřitelné světy, ... jejich city budou čelit testu zrady, loajality a důvěry. .. a to vše pro lásku, která přesahuje hranice mezi nebem a zemí. Neozbrojeni, mají jen víru v sebe, Patch a Nora zoufale bojují, aby zastavili padoucha, který má sílu rozbít vše o co usilovali i jejich věčnou lásku.

Mé myšlenky:
Věděla jsem že, Patch bude chtít udělat vše, co je v jeho silách aby zachránil Noru, a tak to dopracoval k dohodě, aby byla v bezpečí. Nora se pak probudí na hřbitově ze ztrátou paměti na posledních několik měsíců. Ona si na nemůže na nic vzpomenout, a tak si taky nepamatuje Patche! Nakonec má záblesky vzpomínek, když se snaží zjistit, kdo ji unesl a kdo je Jeff? Líbilo se mi, jak se znovu seznamuje s Patchem. Vidíme, jak se jejich vztah opět vyvíjí! Jakmile jsem skončila Silence, cítila jsem směsici pocitů. Zklamání ale i vzrušení. Byl jsem zklamaná, hlavně proto, že Silence nekončí, tak jak chceme a že to není poslední díl. Je tu další knihu. A to je ta část, kde jsem vzrušená. Další kniha a více Patche? Sakra jo.
Family

23. october 2011 at 15:17 | Angie |  Diary

My sister, cousin, me and next cousin.
Not everything is always great, but I love them.

Kristen Stewart - W shoot, 9/2011

7. october 2011 at 21:42 | Angie |  Diary

Ježiši. Já bych jí vůbec nepoznala. To jsou skvělé fotky. Bože, ona je tak krásná! :-)
City of Lost Souls Cover

6. october 2011 at 0:12 | Angie |  News from the world of books, movies and so on.
Cassandra Clare: Pro ty z vás, kteří by rádi věděli, kdy bude odhalena obálka City of Lost Souls. (Město ztracených duší) Tohle je oficiální placeholder. Už jsem viděla finální verzi a zamilovala jsem se do ní - doufám, že se na něm nic měnit nebude. A pokud by vás to zajímalo, město na obrázku je Paříž.


TODAY: Silence by Becca Fitzpatrick is out

4. october 2011 at 20:19 | Angie
So excited for everyone who has gotten SILENCE. Now we have to try to keep the internet spoiler free for the countries who have to wait. :D

Casting & books

2. october 2011 at 21:30 | Angie |  Diary
Dneska jsem byla v Praze s mamkou na castingu "Jste to co jíte." Ne, že bych to nutně potřebovala, že jo. Ale mamka by sama nejela.
Přijeli jsme tam v deset. Od tolika to začínalo. Vyplnila se přihláška pokud se to neudělalo už dřív přes počítač. Dostalo se číslo a čekalo. Ještě k tomu fotili lidi s číslama, aby ty fotky mohly hodit k vyplněným dotazníkům.
Ti co vybírali...bylo jich asi 4 + fotograf, kameraman a zvukař (ten byl fakt sexy chlap :D) byli v jiné místnosti, ale byla celá prosklená, takže jsme je tam viděli. Brali si k sobě ty lidi některý na deset minut některý klidně i na dvacet. Jenom s nimi mluvili. Proč chtějí do toho jít a tak...kolem jedenáctý bylo takový oficiální přivítání. Venku na takovým velkým molu (ve Žlutých lázní). Pak začalo něco mega trapnýho. Pustili písničku a řekli, že máme tancovat a natáčely nás. :D Pak se ještě natáčeli nějaké kravinky...no pak začalo znovu to "mluvení" s přihlášenými. A to je ta nejnudnější věc ze všech. Tak sem mamce řekla, že si jdu sednou k baru...kde jsem skončila s mojitem a pěkným barmanem na chvilkový pokec. Měly jsme číslo 34 a dostali jsme se na řadu až po čtvrtý hodině. Všem zúčasněným se ozvou do měsíce jestli je vybrali.

Ledová káva (normální kafe fakt nepiju)
Mojito
Nějaké to natáčení s přihlášenými
Řecký salát. Mňam.

Na Václaváku jsem si zašla do levných knih s tím, že si koupím jednu knihu. Hm najednou jsem jich v ruce držela pět a nemohla se rozhodnout. Díky bohu, že jedna nestojí tak dvě stě jinak bych byla vážně v háji. No a u pokladny jsem si ještě vybrala krásný prstýnek. Heh. :D