Pekelný spasitel [Hana Kavurová]

21. may 2011 at 13:34 | Angie A [Endží Ej] |  The newly found
Název: Pekelný spasitel
Autor: Hana Kavurová
Vydáno: 2010
Svůj druhý román (v nakladatelství XYZ již vydala knihu Toxický squat o osudech mladé narkomanky) zasadila autorka do prostředí psychiatrické léčebny. Drsná témata si pro svá díla nevolí náhodou - v budoucnu se chce zabývat situací ohrožených dětí a obecně lidmi na okraji společnosti.

"Žiletky. Lahodný zvuk odkapávající krve, přinášející vytoužené uvolnění. Tělo poseté perleťovými jizvami, úzkostlivě zahalované. Bujné tmavé vlasy To je Klaudie, hrdinka šokujícího příběhu mladé autorky.

Klaudie vše prožívá naplno tak, jak by to nikdo z nás nedokázal a snad ani nechtěl - naplno miluje, naplno nenávidí, naplno trpí. A trpí tolik, že sebepoškozování se pro ni stává jediným útěkem před nenaplněnou láskou, před smutkem ze smrti milované maminky, před vlastní jinakostí. Ale pak se objevuje Sam. Krásný, sexy, neodolatelný. S purpurovýma očima upíra. Nenasytně toužící po krvi, zároveň však dokonale ovládající...."


Zajímá mě, jak autorka skloubila dohromady žiletky a upíra. Je už všude pře-upírováno, ale tohle mě zaujalo. Píše to Česká autorka, takže jsem ještě více nabuzená přečíst si to. Navíc, podle komentářů, to nekončí happyendem. Tak uvidíme...

Tady
 


Comments

1 Burberry Hobos Burberry Hobos | Email | Web | 27. june 2011 at 5:07 | React

This is a wonderful blog.I am impressed by the information that you have on this blog. The informal article encouraged me very much!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.