May 2011

Dvě zrcadla [Karolina Limrová]

21. may 2011 at 17:37 | Angie A [Endží Ej] |  The newly found


Název: Dvě zrcadla
Autor: Karolina Limrová
Vydáno: 2011

Tohle se mi dostalo do ruky, ale jen na chvilu, takže mám přečteno jen pár kapitol a i tak jsem nadšená. Je to knížka od České autorky. A já se nemůžu dočkat, až si to konečně dočtu.

Romantický upírský příběh od české autorky.

Kdyby si Joshua Merboth nekoupil starobylý dům nedaleko od Longville, zřejmě by nikdy Kate Simmonsovou nepoznal. A nikdy by nepřišel na to, že láska může být silnější než peklo smrti a krve. Na půdě chátrajícího sídla objeví prastaré zrcadlo, jehož kouzelná moc ho zavede do pokoje neznámé dívky. Nemůže slyšet její srdce ani cítit její vůni. Nemůže jí ublížit. Jeho stříbrné oči se mohou jen dívat a v jeho nitru se objeví záblesk čehosi, o čem si myslel, že už je navždy ztraceno. Ale co když přijde den, kdy zjistí, že mu obraz v zrcadle nestačí? Co když víc než po lidské krvi zatouží po zvuku jejího hlasu? Má někdo jako on vůbec právo chtít víc než její úsměv?
UKÁZKA ZDE

Pekelný spasitel [Hana Kavurová]

21. may 2011 at 13:34 | Angie A [Endží Ej] |  The newly found
Název: Pekelný spasitel
Autor: Hana Kavurová
Vydáno: 2010
Svůj druhý román (v nakladatelství XYZ již vydala knihu Toxický squat o osudech mladé narkomanky) zasadila autorka do prostředí psychiatrické léčebny. Drsná témata si pro svá díla nevolí náhodou - v budoucnu se chce zabývat situací ohrožených dětí a obecně lidmi na okraji společnosti.

"Žiletky. Lahodný zvuk odkapávající krve, přinášející vytoužené uvolnění. Tělo poseté perleťovými jizvami, úzkostlivě zahalované. Bujné tmavé vlasy To je Klaudie, hrdinka šokujícího příběhu mladé autorky.

Klaudie vše prožívá naplno tak, jak by to nikdo z nás nedokázal a snad ani nechtěl - naplno miluje, naplno nenávidí, naplno trpí. A trpí tolik, že sebepoškozování se pro ni stává jediným útěkem před nenaplněnou láskou, před smutkem ze smrti milované maminky, před vlastní jinakostí. Ale pak se objevuje Sam. Krásný, sexy, neodolatelný. S purpurovýma očima upíra. Nenasytně toužící po krvi, zároveň však dokonale ovládající...."


Zajímá mě, jak autorka skloubila dohromady žiletky a upíra. Je už všude pře-upírováno, ale tohle mě zaujalo. Píše to Česká autorka, takže jsem ještě více nabuzená přečíst si to. Navíc, podle komentářů, to nekončí happyendem. Tak uvidíme...

Tady

SILENCE [Zavržený #3] Cover Week Day [1,2,3 days]

4. may 2011 at 21:07 | Angie A [Endží Ej] |  News from the world of books, movies and so on.
Už jsem zde zveřejnila obálku SILNECE [Zavržený #3]. Nicméně Becca nás mile překvapuje a zveřeňuje další věci z knihy.
Náš model alá Patch

Ukázka z knihy: (pod perexem)

SILENCE [Becca Fitzpatrick]

2. may 2011 at 23:02 | Angie A [Endží Ej] |  The newly found

Čekala jsem dlouho, alespoň na obal knihy. Datum jeho odhalení bylo určeno na květen. A máme to tu.

Silence (dříve známý jako TEMPEST) je třetí a zároveň poslední kniha z Hush, Hush ságy.
Datum vydání: 04.10.2011

Andy Six & Black Veil Brides

1. may 2011 at 20:55 | Angie A [Endží Ej] |  Diary


Andyho jsem poznala před pár lety [rok 2007] na myspace, kde ještě používal "Andy Sixx" a byl to známej myspacevskej emař. Dělal tkz. vlogy a mě jeho hlas očaroval. Ale jako fakt. Jeho kapela teprve začínala, ale to jsem moc neprožívala. Chodil s herečkou Scout Tylor-Compton [The Runaways], ale momentálně jsou už jen kamarádi. Upřímně, já na ni nikdy nežárlila ani ji nikdy nenáviděla jako hodně Andyho fanoušků. :D

Sammi Jo Doll [EN]

1. may 2011 at 2:01 | Angie A [Endží Ej] |  Diary
She is my God. Inspiration. I love her.