You have every right to hate school

14. april 2011 at 1:22 | Angie A [Endží Ej] |  Diary
Můj životní styl mě za chvilku pěkně pošle do*rdele. Nebo spíše to moje (ne)spaní. Už je zase jedna hodina ráno, jenže dneska spát už nepůjdu. Spala jsem kolem tří hodin, takže to musí stačit. Šprtám se na zítřejší (vlastně už dnešní) čtvrtletku z matiky. Jestli to pokazim a to se asi fakt stane, tak jsem v háji a asi propadnu. A já prostě nebudu dělat opravky v létě. Nesmírně mě to vytáčí a stresuje, protože já se to učím doma a pak při písemce stejně nevím nic. Musim se ještě naučit účetnictví a občanku. Už teď vím, že to do rána nestihnu. Chtěla jsem se naučit na to co je důležitější, ale to jsou všechny 3 předměty. V občance nemám známku. Až na tu moji pětku, kdy jsem byla vyvolána a já profesorku odpálkovala tím, že jsem se neučila, tak ať mě nezkouší. A účetnictví jsem celý rok flákala, takže asi tak. Připadám si jak pitomec, co se týče té matiky. Ostatní předměty je jen má blbost a lenost. Navíc dneska máme rodičák a to je mega stres, to vám teda povim.


test z češtiny (foceno mobilem)


Alespoń mě včera potěšila známka z češtiny z velký písemky. Dostala jsem za dvě. A já počítala, že budu mít za 3. Protože moje sousedka měla taky dvojku a ta má vždycky lepší známky, než já. Chtěla jsem se začít smát při porovnávání mé a její písemky. Já měla celkově popsáno 3/4 stránky a spolužačka skoro jeden list papíru z obou stran a při tom známka byla stená. Asi nejde o to kolik toho máš ale spíš co. Nebudu to zase tak pitvat, protože moje nadšení mi záhy zkazil fakt, že z diktátu jsem dostala bůra! Při tom jsem si myslela, že moje gramotnost je jakž takž dobrá. Asi ne. Hlavně, že se říká, že když člověk čte, tak mu to pomůže v češtině. Pěknej kec! V poslední době čtu fakt hodně.

A jedna hezká věc. Vyhrála jsem jednu mini soutěž na srdci blogu. Proto se mi nejspíš zvýšila návštěvnost, takže dík. =) A já se jdu zase vrátit do toho učení. Držte mi palce.
 


Comments

1 girli girli | Web | 14. april 2011 at 9:00 | React

Fandíš Vampýrský akademii? Dneska si pádím pro nově vyšlý díl, nemůžu se dočkat :) Jinak střední (?), učení, všeobecně je to stres a záhul na psychiku, ale dá se to...Zatni zuby :)

2 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | Email | Web | 14. april 2011 at 13:18 | React

To zvládneš. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.