My B-day (01. 04.)

2. april 2011 at 18:16 | Angie A [Endží Ej] |  Diary
Včera jsem měla narozeniny. Na apríla no. :D jsem plnoletá, ale žádné změny necítím. Nikde jsem oslavovat nebyla. Půjdu až dneska na takovou menší akcičku a až mi přiletí za pár týdnů kamarádka, tak to oslavím s ní.

"Díky za všechny přání, FB & telefonní zprávy a taky za zaspamování zdi. :D Fakt dík. (Thank you for the all B-day wishes, FB & phone messages...and thx for spam on my walls. Really thank you. :D)"¨

To byl můj včerejší status. Měla jsem fakt moc přání. Sice to bylo i od lidí se kterými se moc neznám, ale je to hezký. A po zprávě od mé nejlepší kamarádky jsem se málem rozbrečela. Toť asi všechno k tomu, že mě většina spolužáků a lidí kolem mě vidí jako tu drsnou nikdy nebrečící Angie. Haha.

My B-day cake. Mr. Diego. :D (By Skelanimals)

Z "vampire" dortu zbyla už jen čtvrtka. Je nás na něj moc lidí, ale je vynikající. Mám někde fotku jak jsem sfoukávala svíčky, ale ten dort je hezčí bez nich (a beze mě). :D

Dneska bylo a ještě je teploučko. Konečně jsem se vykopala s pomocí pro mamku. Sázely jsme mini cibulky, aby z nich vyrostly normální cibule. No zemědělec ze mě nebude. Jsem hrozně unavená ze včerejšího posilování a ten dnešek mě zabil. Kdybych věděla, že budu něco dělat, tak si neplácám na xicht make up. Fuj.
Končím. Musim dočíst pár kapitol jedné knížky a pak se jít chystat.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.