02. 04. 2011 něco jako party

9. april 2011 at 11:30 | Angie A [Endží Ej] |  Diary

S kamarádem =)

Minulou sobotu mě spolužačka vytáhla k ní na chatu, kde se mělo něco jako oslavovat. Takže jsem si řekla proč ne, že. Když jsem neslavila narozeniny, tak tohle k tomu využiju. (Navíc už to přece byl druhý den mé plnoletosti. :D) Je to už týden a na mém těle jsou pořád patrné známky té noci. Jsem totálně vyřízená. Moje tělo celé pomlácené, poškrábané čekající, než ho přepadne nachlazení.


Když je člověk fyzicky vyřízený a za den toho moc nesnědl, by neměl chodit někam, kde je z 95% alkohol. Moje Vodka s džusem na mě asi neměla hezký účinky a pak mě dorazila Tequila. Prostě jsem ráno otevřela oči a netušila kde jsem, proč polovina mého oblečení je mokrá a kde mám sakra telefon s foťákem.


Ranní pivko

Ráno byla docela zima, ale to bylo možná jen mě. Díky tomu politému oblečení a to, že jsem spala u otevřeného okna. Vlastně až tak otevřené něbylo. Někdo ho vylomil. Ale to se stává. :D V poledne se šlo do hospody a já jediná byla jen na "trapné limonádě" všichni měly minimálně jedno pivo. Cokoliv co by v tu chvíli obsahovalo jen jedno procento alkoholu by mě zabilo. Vážně je tam nechápu. Ráno jsem byla ráda, že udržím svůj žaludek na svém místě.Kolem půl druhé jsem dorazila domu a začala zkoumat škody. Divné je, že na těle jsem byla fakt zničená. Všude škrábance a díky tomu jsem si myslela, že jsem si roztrhla nějakou část oblečení. A to právě, že ne. To bylo jen přeležené, špinavé a smradlavé. Však víte, ne. :D Jen příště bych si nemusela brát nové bílé tričko s myšlenkou, že se nezašpiní, když mám přes něj tmavou košili. To totiž nejde vyprat. Grr. Jo jen, abych vysvětlila...bylo tam plno jehličnatých stromů, přeskakování plotů a tak. Proto jsem doškrábaná. Jen aby jste si něco nemysleli, že se tam konalo něco sadomasochystickýho. :D

a btw. nevíte jak zpátky nasadit "ctrl" a "fn" klávesu do notebook klávesnice? Jsem byla aktivní a chtěla to vyčistit jenže naštěstí už u vyndání druhého tlačítka jsem zjistila, že to jen tak lehce nepůjde zpátky nasadit. :D Jeden čudlík má 3 části a mě ani za boha nejdou spojit. Sakra!
 


Comments

1 Borůvková Borůvková | Web | 13. april 2011 at 17:26 | React

Fotky jsou hezký. ..vypadá to na zajímavou "party". :) :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.