Nespravedlnost

29. march 2011 at 14:10 | Angie A [Endží Ej] |  Diary
Momentálně sedim u ségry doma a mám sevřený žaludek.

Přišla mi sms:
"Priprav se na Pavla, je na tebe nachystany te servat. Prisel nedoplatek za elektriku 10 900,-! V noci zadny notas! V 9h vecer nam ho das!"

a za minutu další:
"Pavel se nebavi ani semnou, tak ti za to dik"

Strigoi eye - Mám takový pocit, že až dojdu domu, tak máma a Pavel mě budou chtít sežrat. A láskou to nebude. (Vrhnou se na mě jako strigojové a nevím jestli to bude jen obrazně, ale budu jako Rose a budu se to snažit vyřešit avšak místo kůlu budu mít nějaké argumenty. :D)

To je od mé drahé matky. Pavel je její přítel. A já se stresuju, až mi je z toho zle. Proč za to můžu já? Bože. Vždyť se spoustu energie spotřebovala, když jsme byly zaplaveni. Pak jsme tu měly návštěvu na několik nocí. A notebook přece nemůže mít takovou spotřebu. Nebo ano? Nevim. Fakt. Jenže mi platíme za elektřinu i když pustíme vodu, protože máme studnu a nějak tu vodu potřebujeme dostat dovnitř. :D Achjo. Vyžeru si to sama. ZASE! Asi je nejjednodušší to všechno shodit na někoho, kdo občas usne u zapnuté televize. V tom jsem se zlepšila sakra. Nestalo se mi to už hodně dlouho. Možná za to můžu, ale nevěřim že za to všechno. Když jsem an tom notebooku skoro až do rána, tak zase celý den vůbec protože spim a tím se to vyváží, že? :D Za hodinu jedu domu a jako fakt nevim co mám dělat. Hlavně nic nebudu stíhat. Třeba se budu víc učit, ale jak, když mám všechno v počítači a baterka mi vydrží už jenom hodinu? Třesou se mi ruce jak kdybych byla nějaký feťák. Já už to vidim. Budu to muset zaplatit. Minimálně půlku. A mám za pár dní narozeniny, takže ty peníze, co jsem měla dostat, nejspíš nedostanu. Podraz. Končim nebo se ještě rozbrečím.
 


Comments

1 Thiki Thiki | 2. april 2011 at 12:40 | React

Proč ani nevím že máš blog? :D A Palva hodím do tý vaší study nejspíš...

2 Angie Angie | 2. april 2011 at 17:03 | React

[1]: Nevim proč to nevíš. Ale asi to bude tím, že ho moc nezveřejňuji. :D

Jo jo hoď. :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.