My hair in time...

8. march 2011 at 1:16 | Angie A [Endží Ej] |  Diary
Byla jsem člověk, který si často (ale opravu často) barvil vlasy. Neni snad barva kterou jsem neměla. A jo, růžovou jsem neměla. Nejkratší interval barvení byl 4 krát do měsíce. Nejdelší asi až po měsíci a půl. Ale za dva roky toho bylo hodně na moje vlasy. Barvení, odbarvování, barvení... Divila jsem se, že nejsem plešatá. Jednou jsem nechtěně usla s peroxidem na hlavě. Pár hodin na víc. Tady naštěstí zapůsobila fyzika/chemie a peroxid díky vzduchu přestával být účinný jako na začátku. Když jsem se probudila byla jsem ráda, že jsem byla líná si dát na to alobal. To bych na hlavě neměla fakt nic. :D To bylo cca před roken. Chtěla jsem mít bílé vlasy. Peroxidování 4 krát v týdnu bylo normální. No a moje poslední peroxidace byla, když jsem ucítila žár. Měla jsem pocit, že mi vrcholek hlavy shoří a to jsem, tam měla směs asi jen 10 minut. Nedivim se, že to tak rychle zapůsobilo, když ty vlasy byly tak namáhané. Opatrně jsem to smívala z vlasů a najednou jsem ucítila jak mi pár vlasů zůstalo v ruce. DOPRDELE! V tu chvíli jsem přemýšlela jestli budu nosit celou dobu než mi to doroste čepici, nebo si ty vypadané vlasy vysušim a nalepim zpátky... Naštěstí pleš jsem neměla. Měla jsem na hlavě část vlasů z kterých byla sračka. Jako fakt. :D Nemohla jsem to česat. Bylo to jakoby rozmnělněné a rozdrcené, takže jsem to olejovala a olejovala, aby se mi to dalo brzo do kupy. Po tomhle jsem si měsíc s vlasy nedělala nic. Ale co s tou ošklivou mrkvovou barvou? Pak jsem si dávala jen barvící šampony.

Momentálně mám chuť na obyčejné hnědé vlasy, které teď mám. Chci je mít dlouhý. Mám je husté, takže to bude vypadat pěkně. Občas mě přepadne amok, kdy mám chuť si vlasy ostříhat (ne, nejsem Britney) nakrátko, rozcuch a tak podobně a nebo si je jinak zdemolovat šílenou barvou. Jenže mám sen a k němu bohužel potřebuju normální dlouhý vlasy. Takže si tohle musim odpustit. Nerada mám stereotyp. Jeden den bych htěla mít krátké modré vlasy, druhý den zase hněné dlouhé normální.

Fotek z té barvící doby moc nemám, ale něco málo ano. Tohle je jen část. Asi tak za 4 měsíce. :D Možná přihodim další pokud to vyhrabu z počítače. ;D
Bigger size HERE
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.