Tady se nespí...

23. february 2011 at 2:32 | Angie A [Endží Ej] |  Diary
Člověk by si řekl, že když je skoro nemocný (to znamená, že na mě něco leze :D) na něj nějak zapůsobí a bude třeba unavený. Je 3/4 na 2 a já nemůžu usnout. Píši povídku do jedné literární soutěže, ale má múza mi zdrhla někam hodně daleko, takže word zavírám. Přemýšlím, že bych si mohla udělat nějakej hustej design tady na blogu, abych byla fakt hustá. To bych ale musela umět. :D Pokud mě někdo bude chtít překvapit, tak mi ho může udělat. Samozřejmě to, ale vůbec nemyslím vážně a proto jen tak nadhazuji požadavky pod perex...

1
Btw. Tuhle animaci z videa jsem si prostě nemohla odpustit. Miluju tu scénu. Haha. (Jake, Andy & Ashley)

V záhlaví (které teď nemam :D) musí být splácané fotky MĚ(!) Haha to je vtip. Nechci lekat příchozí návštěvníky. Takže...

V záhlaví musí být fotky (jakkoliv kolážované) těchto herců, hereček, věcí:

Ian Somerhalder
jako Damon Salvatore (protože v těchhle photoshootech vypadá nejvíc sexy)

Bill Kaulitz
(Ano, přesně tenhle muž. [či žena?] Miluju jeho nezaměnitelnost, takže "Grrr" na všechny co ho budou špinit na mém blogu.)

Andy Six
(Vy snad neznáte Black Veil Brides? Kde to ksakru žijete?)

Sammi Doll
(Tady bych mohla nakopírovat, to co je napsané o řádek výše, protože s BVB je velice úzce spjata. Ne se všemi členy kapely - jen s jedním. A je to výborná fotografka a zpěvačka!)

Natalie Portman
jako black swan

láhev alkoholu


Twilight knížka 
jakákoliv (spíš její obal, bez názvu"eclipse" nebo "new moon" líbí se mi černo-červené obaly)

slečna Swanová vlastně spíš slečna Jett. Snad jste viděli film The Runaways, ne? Hrála tam
Joan Jett
tak to bych tu chtěla mít s Dakotou Fanning jako 
Cherie Currie. Mají z tohohle natáčení společných fotek víc, než dost. 

Sladit do barev jako je růžová, žlutá, moc bílá (jakože celý bílý lay), zelená a různé vyblité barvy vypadající jak cukrové vatyNECHCI! Zbytek barev je fajn. Mám ráda černou, tmavou a černou. :D A také tedy tmavší falovou. A červená dráždí oči. Šedá je dobrá a modrá také. Hnědá je jak hov-ehm...hodně divná jsem chtěla říct. A když se přidá TROCHU bílé, tak to taky jde. Ale víte. Nemám ráda přehnanosti. Jako je to hezký, ale pokud je celý layout dělán z obrázků, tak se to moc dlouho načítá (občas vůbec), seká se to a možná za to může jen mé připojení k internetu. Takže je mi to vlastně fuk. Jen chci mít od někoho něco, protože vlastní tvorba se mi ve většině případů nelíbí a tenhle design není ani design. Je to jenom pozadí, které se opakuje a průhledné tělo blogu. To není umění. To já totiž netvořim. Nechápu co jsem mohla psát ¾ hodiny? Ale unavilo mě to natolik, že se mi KONEČNĚ zavírají oči. Takže nevidim už na text, tak mě za velké hrubky nezapíchněte a napište mi hezkej komentář, ano? :D Dík a dobrou noc.
 


Comments

1 LufinQa LufinQa | Web | 23. february 2011 at 8:20 | React

No tak to už asi vážně nic nepřidáme takhle pozdě =D ale děkujem za to, že máš náš blog tak ráda =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.