December 2010

Nějak jsem to nevychytala

31. december 2010 at 10:27 | Angie
Totálně nestíhám. Za hodinu a půl mám být na autobusáku a samozřejmě nejspíš nebudu. No což. Jede hned další bus. :D Jsem celou noc nespala a nad ránem kolem 7 mě bolely záda, tak jsem si lehla a nějak se mi zavřely oči a otevřely se až v 9:45, takže jsem víceméně zaspala a chce se mi strašně spát a je mi zima. My snad netopíme nebo co? :D

A jeden song na ráno/dopoledne: Christina Grimmie & Alex Goot - "DJ Got Us Fallin' In Love""I think I remember those eyes, eyes, eyes, eyes
Cause baby tonight, the DJ got us falling in love again
Yeah, baby tonight, the DJ got us falling in love again
So dance, dance, like it's the last, last night of your life"

A já se jdu konečně chystat nebo nestihnu vůbec nic. :D

Trapasy potkávaj asi jenom mě! Sakra.

30. december 2010 at 18:50 | Angie |  Diary
A začínám mírně nenávidět facebook. Vykecá i to co nemá. Člověk něco udělá a hned to všichni musí vědět. :D

Nádech, výdech! Třeba to ignoroval! DOUFÁM!

o 5 minut později


Tak už jsem se uklidnila. Teď se víc stresuju nad prácí do školy. Fakt mě nebaví psát o praxi na milion stránek. Kdo to má přepisovat a formátovat? Jenže to je ta lehčí část. Za pár týdnů to musí celá třída od prezentovat před komisí. To budou teprve nervy v háji.

A zítra Silvestr. Doteď jsem měla milion nabídek a možností kde slavit. Nakonec pojedu přes  celou republiku až do Brna. A nemůžu se dočkat. <3 

P R A G U E

29. december 2010 at 1:02 | Angie |  DiaryDneska jsem byla zase v Praze. (Byla jsem tam i v neděli :D) Jak se krásně nakupuje, když jsou po ruce peníze. ;D Byla jsem v Marks and spencer kouknout na nějaký šaty, protože jdu ségře na maturák a na cenovce je:

Cena před slevou 1000,- a po slevě 1500,-.  

Haha. Pěkné. :D

Tuhle polívku zbožňuju. Dávám si ji pokaždé, když mám čas v jedné restauraci u Václaváku v ulici Řeznická. Možná někdo víte. :-)

1
Když mi odjel domu odvoz (ségra) a nechal mě tam tvrdnout a ani nezavolal, tak z celého toho nahánění na parkovišti, kde už NEBYL(A) jsem byla zmrzlá a nezahřál mě ani autobus, který měl očividně rozbité topení. :D Musela jsem si udělat horkou čokoládu s marshmallow a myslim, že teď prasknu jak jsem přepitá a přeslazená. Fujky. Už to zase na několik měsíců nechci vidět.

1

Víte co mě vždycky naštve? Když si něco koupím (zrovna tyhle kalhoty a tílko) a ne zrovna levně a za pár týdnů (v tomhle případě 3 týdny) je cena o 3/4 nižší, než za co jsem to koupila já. Ale to je holt obchod no. :D

1

Na některých osobách mi záleží hodně...

28. december 2010 at 4:20 | Angie |  Diary
...a na tom se nic nezmění.

Jsem ráda za každou strávenou minutu s tebou...
1

1

I love p-p-party <3

28. december 2010 at 2:59 | Angie |  Diary
1Maddi Jane - Impossible

28. december 2010 at 0:59 | Angie |  Diary
"I remember years ago
Someone told me I should take
Caution when it comes to love
I did, I did

And you were strong and I was not
My illusion, my mistake
I was careless, I forgot
I did..."

zbytek textu si najděte ;D

Tenhle song tak zbožňuju a zvlášť tuhle verzi. Vlastně je to písnička od zpěvačky Shontelle, ale tahle slečna ho přespívala a je mnohem lepší než originál. Ale je to věc názoru. Originál tady 
So...

28. december 2010 at 0:27 | Angie |  Diary
Ta mikina  je tak úžasná. Přemyšlím, že si ji snad koupím, nestojí ani moc jen nevím jestli mi bude slušet. Tahle holka na fotce je nejspíš droboulinká, takže té to sluší, ale co já stosedumdesátdevět centimetrů vysoká holka se sportovní postavou? Haha. To asi těžko. 

Ale ta mikina je tak úžasná. V zimě (co teď opravdu je) se jen do ni tak krásně zachumlat a je hned teploučko. Ááá....A ještě bych prosila tuhle... 

¨

  ještě tuhle ;D


info

25. december 2010 at 1:20 | Angie |  365

PROJEKT 365"Lidé často popisují, jak jim "celý život proběhl před očima", když prožijí nějakou traumatickou událost. Když začal Taylor McKnight pořizovat snímek každého dne, v lednu 2004, netušil, že projekt nebude pouze upomínkou na celý rok, ale že mu také pomůže ujasnit si, co je v jeho životě důležité. Ať už to byly jeho vztahy, kariéra, jeho smysl pro módu, zaznamenávání každého dne ve fotografii vytvořilo bohatou obrazovou historii jeho života... a navíc se stal lepším fotografem! Teď, když je uprostřed druhého kola, požádali jsme Taylora, aby nám o tom něco napsal. Přečtěte si, jak a proč začít tvořit vlastní fotografickou historii...

PROČ SE DO TOHO PUSTIT?

Denodenní pořizování fotografie je velký závazek s velkým přínosem. tady je pár důvodů proč se do toho pustit:
- představte si mít možnost nahlédnout zpět do kteréhokoliv dne roku a připomenout si co jste dělali, koho jste potkali, co jste se naučili... (často zjistíme, že jen těžko vzpomínáme co jsme dělali včera nebo minulou noc, co teprve celý loňský rok!)
- vaše roční fotoalbum bude famózním dokumentací vašich cest a úspěchů, vašich účesů i přátelství. Čas běží překvapivě rychle.
- každodenní fotografování z vás udělá lepšího fotografa. Denodenní používání vašeho foťáku vás naučí poznat jeho umění i limity. Zlepšíte se v kompozici záběrů, začnete se zajímat o světlo a budete mnohem kreativnější, když budete nuceni přijít s něčím novým každý jednotlivý den.

PÁR TIPŮ JAK NA TO

1. berte sebou fotoaparát opravdu všude ano, všude. Udělejte z toho zvyk. Do obchodu, kde běžně nakupujete, do restaurace, na party, do práce, do školy. Jdete do kina? Pořiďte si snímek mobilem, většina z nich umí fotit. Pokud máte jeden z těch mini foťáčků, nemáte žádný důvod nemít ho v kapse bez přestání. A pokud ne, foťáky v telefonu jsou pro vás ideálním východiskem.
2. udělejte to tak, aby sdílení vaší fotky bylo opravdu snadné, můžete si zřídit vlastní blog, a pak pro každou fotku vytvořit nový příspěvek, anebo ještě jednodušší je použít nějaký web orientovaný na sdílení fotek. Ideální je například http://flickr.com/ , http://www.fotolog.com/ anebo http://www.photoblog.com/ . Pokud si najdete jednoducý a rychlý způsob, bude vás to stát míň úsilí a bude vás to víc bavit.

3. obměňujte svoje témata pokuste se zachytit celodenní události v jediné fotografii. Pusťte se do fotografických exmperimentů. Udělejte fotku někoho, s kým jste se nově seznámili, něčeho co jste poprvé okusili anebo toho, co jste se právě naučili. Nafoťte to, co vás rozesmálo. A nezapomeňte alespoň jednou za měsíc vyfotit sebe, aby byly zaznamenány i změny vás samotných.

4. vyprávějte příběh. Využijte příspěvku na blogu anebo popisku fotky k tomu, abyste vysvětlili, co se vlastně odehrává na jednotlivé fotografii. Jak moc vám ten oběd chutnal? Co vás přimělo vyfotit toho cizince? Pomůže vám to pamatovat si a také ti, kdo si budou vaše obrázky prohlížet, lépe pochopí, proč jste udělali právě takovou fotku. Není nutné psát příliš, stačí trochu dokreslit fotku.

5. nepřestávejte, ať se děje cokoliv. Toto je asi nejdůležitější rada ze všech. Budete unavení a zpruzení každodenním focením. Někdy jistě budete uvažovat o tom, že to vzdáte. Nedělejte to! Výsledné dílo stojí za tu námahu. Připomeňte si váš hlavní důvod, proč jste do toho šli... Budou dny, kdy vám nic nebude připadat dost zajímavé na fotku, a dny, kdy si řeknete, že jste nedělali nic zaznamenáníhodného. I tehdy je ale někde kolem vás úžasný záběr, který chce být vyfocen. Vyjděte z domu ven, běžte na procházku. Nebo zůstaňte vevnitř a jen se rozhlédněte kolem. Vyfoťte něco, co má pro vás osobní hodnotu. Nafoťte interiér vašeho domu, ať máte doklad o tom, jak se mění váš vkus v průběhu času. Vyfoťte cokoliv, jen nepřestávejte. Řekněte o projektu i svým přátelům a zapote je do něho také. Jejich povzbuzování vám pomůže vytrvat!

6. přidávejte fotky včas a často. Naplánujte si svůj postup, přidávejte fotky minimálně jednou týdně, ať se nezavalíte zpětným blogováním, to může být ubíjející. Ideální je přidávat fotky každý den, nebo aspoň každý druhý. Znovu opakujeme, věnujte nějaký čas přípravě a vymyšlení opravdu lehkého a rychlého postupu, aby přidávání fotek bylo jednoduché a ne ubíjející."A já doufám, že se k tomu konečně dokopu. :-)