August 2010

Info

24. august 2010 at 7:21 | Angie

Aktualizace: 12/06/2011
17/05/2012 00:11

Jsem taková dvatenáctiletá skandálistka, která se začala (díky bohu) mírně krotit v dělání skandálů. Jsem hrozně výbušná, ale ve většině případů se to snažím v sobě potlačit, protože nechci, aby si o mě moji přátelé mysleli, že jsem psychopat. Občas jsem pěkně ironická a když mám tuhle náladu, tak bych se za to nakopala do zadku. Někdy mám pocit, že je ze mě sobecká mrcha a podle jiných, že jsem psychicky narušená nebo úchylná. A taky mám sklony k násilí. Tohle jim, ale nevěřte. Jen se umím bránit. Takže jsem prostě normální holka, což už zní i tak trochu nenormálně, protože v dnešní době...je někdo normální?

Mám ráda tetování, piercingy, tajemno, fialovou a černou barvu, sport, hudbu, knížky, kokos, focení...a kdybych tu měla vypisovat, co všechno mám ráda, tak se nedopíšu.

Další věc, i když ne až tak úplně věc jsou přátelé. Miluju je více než sama sebe. Občas se pro ně obětuju, ale tak to mají přátelé dělat, ne? Vlastně občas se obětovávám i těm špatňáků, kteří si to ale vůbec nezaslouží. S tím souvisí také to, že neumím moc říkat "ne". Svůj názor mám, ale pokud mě někdo o něco požádá, tak to ve většině případů udělám i když mi to je proti srsti a vím, že mě ten dotyčný využívá. To ovšem neznamená, že nemám svoji hlavu a že bych, kdyby mi někdo řekl "skoč z okna", tak skočím. To ani náhodou. Jen si tímhle svým přístupem dám občas pěkně na hubu.

Bydlím v takovém malém městě v Ústeckém kraji. Bylo jedno z těch, v kterém byla natočena reklama na Penny Market.
"(doplň název města) taky jednička" :D

Když jsem byla malá, dělala jsem hodně různých sportů a chodila do různých kroužků. Nejvíc se mi vybaví fotbal, aerobic, břišní tance, plavání. Momentálně bych nic "nezaaerobicovala" ani bych se nezvlnila. Od roku 2006 do listopadu 2010 jsem dělala závodně atletiku. Díky pár komplikacím jsem toho nechala. Nebudu dávat v sázku svoje duševní zdraví že jo.

Momentálně studuji třetí ročník obchodní akademie. Uvidíme jak dlouho ještě budu. Nejde mi matematika a vlastně celý tenhle školní rok jde do háje. Nelze se soustředit, když se vám vkrádají myšlenky jako "mohla bys to ještě jednou zkusit","jdi sakra trénovat" a tak podobně. Šílím z toho, ale nebudu to tak řešit. Nervuju se už tak dost ikdyž podle mamky jsou ty naše teenagerovské stresy velké NIC. Podle mě každý člověk zvládá takové situace jinak a pro každého jsou jinak silné a ty naše vůbecžádnéstresujícísituce (podle té mé mamky) jsou vůči nám adekvátní - myslím. ->Matiku jsem udělala. Z pětky na dvojku. Tramtadadá!

....

tenhle článek bude v brzké době ješt upraven. ;)

0.
angelross(zavináč)email.cz
1.
2.
3.
4.